1812J6300333KXT
Knowles SyferKnowles Syfer
1812J6300333KXT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1812J6300333KXT
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 0.033UF 630V X7R 1812
Duomenų lapai: 1.1812J6300333KXT.pdf2.1812J6300333KXT.pdf
  • Pranešimas
1812J6300333KXT specifikacijos
Dalies numeris 1812J6300333KXT Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 0.033UF 630V X7R 1812 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 67786 pcs Duomenų lapas 1.1812J6300333KXT.pdf2.1812J6300333KXT.pdf
Įtampa - Įvertinta 630V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.098" (2.50mm) Temperatūros koeficientas X7R (2R1)
Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1812 (4532 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 0.033µF ±10% 630V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1812 (4532 Metric)
Talpa 0.033µF Programos General Purpose