1812J5K00470GCT
Knowles SyferKnowles Syfer
1812J5K00470GCT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1812J5K00470GCT
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 47PF 5KV C0G/NP0 1812
Duomenų lapai: 1.1812J5K00470GCT.pdf2.1812J5K00470GCT.pdf
  • Pranešimas
1812J5K00470GCT specifikacijos
Dalies numeris 1812J5K00470GCT Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 47PF 5KV C0G/NP0 1812 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 58149 pcs Duomenų lapas 1.1812J5K00470GCT.pdf2.1812J5K00470GCT.pdf
Įtampa - Įvertinta 5000V (5kV) Tolerancija ±2%
Storis (maks.) 0.098" (2.50mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0 (1B)
Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1812 (4532 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 47pF ±2% 5000V (5kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1812 (4532 Metric)
Talpa 47pF Programos General Purpose