1812J4K00821MXT
Knowles SyferKnowles Syfer
Knowles Syfer
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1812J4K00821MXT
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 1812
Duomenų lapai: 1812J4K00821MXT.pdf
  • Pranešimas
1812J4K00821MXT specifikacijos
Dalies numeris 1812J4K00821MXT Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 1812 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 91825 pcs Duomenų lapas 1812J4K00821MXT.pdf
Serija * Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks Gamintojo kodas 1812J4K00821MXT
Išplėstas aprašymas Ceramic Capacitor apibūdinimas CAP CER 1812
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
1812J4K00821KXR
1812J4K00821KXR
Gamintojai: Knowles Syfer
apibūdinimas: CAP CER 820PF 4KV X7R 1812
Sandelyje: 82102 pcs
parsisiųsti: 1812J4K00821KXR.pdf
RFQ
1812J5000100FFT
1812J5000100FFT
Gamintojai: Knowles Syfer
apibūdinimas: CAP CER 10PF 500V C0G/NP0 1812