1812J3K00471KXR
Knowles SyferKnowles Syfer
1812J3K00471KXR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1812J3K00471KXR
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 470PF 3KV X7R 1812
Duomenų lapai: 1.1812J3K00471KXR.pdf2.1812J3K00471KXR.pdf
  • Pranešimas
1812J3K00471KXR specifikacijos
Dalies numeris 1812J3K00471KXR Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 470PF 3KV X7R 1812 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 94921 pcs Duomenų lapas 1.1812J3K00471KXR.pdf2.1812J3K00471KXR.pdf
Įtampa - Įvertinta 3000V (3kV) Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.098" (2.50mm) Temperatūros koeficientas X7R (2R1)
Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1812 (4532 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 470pF ±10% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1812 (4532 Metric)
Talpa 470pF Programos General Purpose