1812J2500821FFR
Knowles SyferKnowles Syfer
1812J2500821FFR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1812J2500821FFR
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 820PF 250V C0G/NP0 1812
Duomenų lapai: 1812J2500821FFR.pdf
  • Pranešimas
1812J2500821FFR specifikacijos
Dalies numeris 1812J2500821FFR Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 820PF 250V C0G/NP0 1812 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 26348 pcs Duomenų lapas 1812J2500821FFR.pdf
Įtampa - Įvertinta 250V Tolerancija ±1%
Storis (maks.) 0.098" (2.50mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1812 (4532 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos High Temperature
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 820pF ±1% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric)
Talpa 820pF Programos High Reliability