1812J2500224JXT
Knowles SyferKnowles Syfer
1812J2500224JXT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1812J2500224JXT
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 0.22UF 250V X7R 1812
Duomenų lapai: 1.1812J2500224JXT.pdf2.1812J2500224JXT.pdf
  • Pranešimas
1812J2500224JXT specifikacijos
Dalies numeris 1812J2500224JXT Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 0.22UF 250V X7R 1812 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 79739 pcs Duomenų lapas 1.1812J2500224JXT.pdf2.1812J2500224JXT.pdf
Įtampa - Įvertinta 250V Tolerancija ±5%
Storis (maks.) 0.098" (2.50mm) Temperatūros koeficientas X7R (2R1)
Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1812 (4532 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 0.22µF ±5% 250V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1812 (4532 Metric)
Talpa 0.22µF Programos General Purpose