1812J2500123JFR
Knowles SyferKnowles Syfer
Knowles Syfer
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1812J2500123JFR
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 0.012UF C0G/NP0 1812
Duomenų lapai: 1812J2500123JFR.pdf
  • Pranešimas
1812J2500123JFR specifikacijos
Dalies numeris 1812J2500123JFR Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 0.012UF C0G/NP0 1812 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 56653 pcs Duomenų lapas 1812J2500123JFR.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - Įvertinta 250V
Tolerancija 0.012µF Storis (maks.) C0G, NP0
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Serija - RoHS statusas -
Srauto srovė - žemas dažnis High Reliability, Automotive Reitingai -
Polarizacija 1812 (4532 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks Gamintojo kodas 1812J2500123JFR
Švino stilius 0.098" (2.50mm) Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Epoxy Mountable, High Temperature Gedimo greitis -
Išplėstas aprašymas 0.012µF ±5% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±5%
apibūdinimas CAP CER 0.012UF C0G/NP0 1812