1812J1K50152MXT
Knowles SyferKnowles Syfer
1812J1K50152MXT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1812J1K50152MXT
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 1500PF 1.5KV X7R 1812
Duomenų lapai: 1.1812J1K50152MXT.pdf2.1812J1K50152MXT.pdf
  • Pranešimas
1812J1K50152MXT specifikacijos
Dalies numeris 1812J1K50152MXT Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 1500PF 1.5KV X7R 1812 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 70954 pcs Duomenų lapas 1.1812J1K50152MXT.pdf2.1812J1K50152MXT.pdf
Įtampa - Įvertinta 1500V (1.5kV) Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.098" (2.50mm) Temperatūros koeficientas X7R (2R1)
Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1812 (4532 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 1500pF ±20% 1500V (1.5kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1812 (4532 Metric)
Talpa 1500pF Programos General Purpose