1812J0630822JDR
Knowles SyferKnowles Syfer
1812J0630822JDR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1812J0630822JDR
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 8200PF 63V X7R 1812
Duomenų lapai: 1812J0630822JDR.pdf
  • Pranešimas
1812J0630822JDR specifikacijos
Dalies numeris 1812J0630822JDR Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 8200PF 63V X7R 1812 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 89965 pcs Duomenų lapas 1812J0630822JDR.pdf
Įtampa - Įvertinta 63V Tolerancija ±5%
Storis (maks.) 0.098" (2.50mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1812 (4532 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos High Temperature
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 8200pF ±5% 63V Ceramic Capacitor X7R 1812 (4532 Metric)
Talpa 8200pF Programos High Reliability