1812J0630473GCT
Knowles SyferKnowles Syfer
1812J0630473GCT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1812J0630473GCT
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 0.047UF 63V C0G/NP0 1812
Duomenų lapai: 1.1812J0630473GCT.pdf2.1812J0630473GCT.pdf
  • Pranešimas
1812J0630473GCT specifikacijos
Dalies numeris 1812J0630473GCT Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 0.047UF 63V C0G/NP0 1812 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 30181 pcs Duomenų lapas 1.1812J0630473GCT.pdf2.1812J0630473GCT.pdf
Įtampa - Įvertinta 63V Tolerancija ±2%
Storis (maks.) 0.098" (2.50mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0 (1B)
Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1812 (4532 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 0.047µF ±2% 63V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1812 (4532 Metric)
Talpa 0.047µF Programos General Purpose