1812J0630105KDR
Knowles SyferKnowles Syfer
1812J0630105KDR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1812J0630105KDR
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 1UF 63V X7R 1812
Duomenų lapai: 1812J0630105KDR.pdf
  • Pranešimas
1812J0630105KDR specifikacijos
Dalies numeris 1812J0630105KDR Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 1UF 63V X7R 1812 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 54093 pcs Duomenų lapas 1812J0630105KDR.pdf
Įtampa - Įvertinta 63V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.098" (2.50mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1812 (4532 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos High Temperature
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 1µF ±10% 63V Ceramic Capacitor X7R 1812 (4532 Metric)
Talpa 1µF Programos High Reliability