1812J0500684MXR
Knowles SyferKnowles Syfer
1812J0500684MXR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1812J0500684MXR
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 0.68UF 50V X7R 1812
Duomenų lapai: 1.1812J0500684MXR.pdf2.1812J0500684MXR.pdf
  • Pranešimas
1812J0500684MXR specifikacijos
Dalies numeris 1812J0500684MXR Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 0.68UF 50V X7R 1812 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 54667 pcs Duomenų lapas 1.1812J0500684MXR.pdf2.1812J0500684MXR.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.098" (2.50mm) Temperatūros koeficientas X7R (2R1)
Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1812 (4532 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 0.68µF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1812 (4532 Metric)
Talpa 0.68µF Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
1812J0500684KDR
1812J0500684KDR
Gamintojai: Knowles Syfer
apibūdinimas: CAP CER 0.68UF 50V X7R 1812
Sandelyje: 62597 pcs
parsisiųsti: 1812J0500684KDR.pdf
RFQ
1812J0500684MXRE03
1812J0500684MXRE03
Gamintojai: Knowles Syfer