1812J0160473JCT
Knowles SyferKnowles Syfer
1812J0160473JCT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1812J0160473JCT
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 0.047UF 16V C0G/NP0 1812
Duomenų lapai: 1.1812J0160473JCT.pdf2.1812J0160473JCT.pdf
  • Pranešimas
1812J0160473JCT specifikacijos
Dalies numeris 1812J0160473JCT Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 0.047UF 16V C0G/NP0 1812 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 62724 pcs Duomenų lapas 1.1812J0160473JCT.pdf2.1812J0160473JCT.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Tolerancija ±5%
Storis (maks.) 0.098" (2.50mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0 (1B)
Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1812 (4532 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 0.047µF ±5% 16V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1812 (4532 Metric)
Talpa 0.047µF Programos General Purpose