1808YA258P20DCTSY2
Knowles SyferKnowles Syfer
1808YA258P20DCTSY2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1808YA258P20DCTSY2
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 8.2PF 250V C0G/NP0 1808
Duomenų lapai: 1808YA258P20DCTSY2.pdf
  • Pranešimas
1808YA258P20DCTSY2 specifikacijos
Dalies numeris 1808YA258P20DCTSY2 Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 8.2PF 250V C0G/NP0 1808 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 68147 pcs Duomenų lapas 1808YA258P20DCTSY2.pdf
Įtampa - Įvertinta 250V Tolerancija ±0.5pF
Storis (maks.) 0.079" (2.00mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0 (1B)
Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Serija FlexiCap™
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1808 (4520 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 8.2pF ±0.5pF 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1808 (4520 Metric)
Talpa 8.2pF Programos Boardflex Sensitive
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
1808YA258P20DCTPY2
1808YA258P20DCTPY2
Gamintojai: Knowles Syfer
apibūdinimas: CAP CER 8.2PF 250V C0G/NP0 1808
Sandelyje: 106753 pcs
parsisiųsti: 1808YA258P20DCTPY2.pdf
RFQ
1809-2
Gamintojai: Pomona Electronics
apibūdinimas: PIN TIP JACK/BANA PLUG RED
Sandelyje: 35864 pcs
parsisiųsti: 1809-2.pdf
RFQ
1808YA258P20DCTSP
1808YA258P20DCTSP
Gamintojai: Knowles Syfer