1808YA250821MXRSPU
Knowles SyferKnowles Syfer
1808YA250821MXRSPU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1808YA250821MXRSPU
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 820PF 250V X7R 1808
Duomenų lapai: 1808YA250821MXRSPU.pdf
  • Pranešimas
1808YA250821MXRSPU specifikacijos
Dalies numeris 1808YA250821MXRSPU Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 820PF 250V X7R 1808 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 81760 pcs Duomenų lapas 1808YA250821MXRSPU.pdf
Įtampa - Įvertinta 250V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.079" (2.00mm) Temperatūros koeficientas X7R (2R1)
Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Serija FlexiCap™
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1808 (4520 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 820pF ±20% 250V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1808 (4520 Metric)
Talpa 820pF Programos Boardflex Sensitive
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
1808YA250821KXTSP
1808YA250821KXTSP
Gamintojai: Knowles Syfer
apibūdinimas: CAP CER 820PF 250V X7R 1808
Sandelyje: 74752 pcs
parsisiųsti: 1808YA250821KXTSP.pdf
RFQ
1808YA250821KXTPY2
1808YA250821KXTPY2
Gamintojai: Knowles Syfer
Sandelyje: 68346 pcs
parsisiųsti: 1808YA250821KXTPY2.pdf
RFQ
1808YA250821MXRSP
1808YA250821MXRSP