1808YA250821KXRSPU
Knowles SyferKnowles Syfer
1808YA250821KXRSPU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1808YA250821KXRSPU
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 820PF 250V X7R 1808
Duomenų lapai: 1808YA250821KXRSPU.pdf
  • Pranešimas
1808YA250821KXRSPU specifikacijos
Dalies numeris 1808YA250821KXRSPU Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 820PF 250V X7R 1808 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 91730 pcs Duomenų lapas 1808YA250821KXRSPU.pdf
Įtampa - Įvertinta 250V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.079" (2.00mm) Temperatūros koeficientas X7R (2R1)
Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Serija FlexiCap™
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1808 (4520 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Soft Termination, High Voltage
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 820pF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1808 (4520 Metric)
Talpa 820pF Programos Boardflex Sensitive