1808YA250681JXRSPU
Knowles SyferKnowles Syfer
1808YA250681JXRSPU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1808YA250681JXRSPU
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 680PF 250V X7R 1808
Duomenų lapai: 1808YA250681JXRSPU.pdf
  • Pranešimas
1808YA250681JXRSPU specifikacijos
Dalies numeris 1808YA250681JXRSPU Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 680PF 250V X7R 1808 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 80103 pcs Duomenų lapas 1808YA250681JXRSPU.pdf
Įtampa - Įvertinta 250V Tolerancija ±5%
Storis (maks.) 0.079" (2.00mm) Temperatūros koeficientas X7R (2R1)
Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Serija FlexiCap™
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1808 (4520 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Soft Termination, High Voltage
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 680pF ±5% 250V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1808 (4520 Metric)
Talpa 680pF Programos Boardflex Sensitive
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
1808YA250681JCRSPU
1808YA250681JCRSPU
Gamintojai: Knowles Syfer
apibūdinimas: CAP CER 680PF 250V C0G/NP0 1808
Sandelyje: 64522 pcs
parsisiųsti: 1808YA250681JCRSPU.pdf
RFQ
1808YA250681JXTSP
1808YA250681JXTSP
Gamintojai: Knowles Syfer
apibūdinimas: CAP CER 680PF 250V X7R 1808
Sandelyje: 67998 pcs
parsisiųsti: 1808YA250681JXTSP.pdf
RFQ
1808YA250681JXRSP
1808YA250681JXRSP