1808YA250151KXTSY2
Knowles SyferKnowles Syfer
1808YA250151KXTSY2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1808YA250151KXTSY2
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 150PF 250VAC X7R 1808
Duomenų lapai: 1808YA250151KXTSY2.pdf
  • Pranešimas
1808YA250151KXTSY2 specifikacijos
Dalies numeris 1808YA250151KXTSY2 Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 150PF 250VAC X7R 1808 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 74629 pcs Duomenų lapas 1808YA250151KXTSY2.pdf
Įtampa - Įvertinta 250V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.079" (2.00mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Serija FlexiCap™
Reitingai X1, Y2 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1808 (4520 Metric) Kiti vardai 1608-1118-2
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Soft Termination Išsamus aprašymas 150pF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric)
Talpa 150pF Programos Safety, Boardflex Sensitive