1808YA250150KCTSPU
Knowles SyferKnowles Syfer
1808YA250150KCTSPU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1808YA250150KCTSPU
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 15PF 250V C0G/NP0 1808
Duomenų lapai: 1808YA250150KCTSPU.pdf
  • Pranešimas
1808YA250150KCTSPU specifikacijos
Dalies numeris 1808YA250150KCTSPU Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 15PF 250V C0G/NP0 1808 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 103798 pcs Duomenų lapas 1808YA250150KCTSPU.pdf
Įtampa - Įvertinta 250V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.079" (2.00mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0 (1B)
Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Serija FlexiCap™
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1808 (4520 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Soft Termination, High Voltage
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 15pF ±10% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1808 (4520 Metric)
Talpa 15pF Programos Boardflex Sensitive
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
1808YA250150KCRSY2
1808YA250150KCRSY2
Gamintojai: Knowles Syfer
apibūdinimas: CAP CER 15PF 250V C0G/NP0 1808
Sandelyje: 84887 pcs
parsisiųsti: 1808YA250150KCRSY2.pdf
RFQ
1808YA250150KCTSY2
1808YA250150KCTSY2
Gamintojai: Knowles Syfer
Sandelyje: 81857 pcs
parsisiųsti: 1808YA250150KCTSY2.pdf
RFQ
1808YA250150KCTSP
1808YA250150KCTSP