1808YA250102KCTSPU
Knowles SyferKnowles Syfer
1808YA250102KCTSPU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1808YA250102KCTSPU
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 1000PF 250V C0G/NP0 1808
Duomenų lapai: 1808YA250102KCTSPU.pdf
  • Pranešimas
1808YA250102KCTSPU specifikacijos
Dalies numeris 1808YA250102KCTSPU Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 1000PF 250V C0G/NP0 1808 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 84620 pcs Duomenų lapas 1808YA250102KCTSPU.pdf
Įtampa - Įvertinta 250V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.079" (2.00mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0 (1B)
Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Serija FlexiCap™
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1808 (4520 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 1000pF ±10% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1808 (4520 Metric)
Talpa 1000pF Programos Boardflex Sensitive
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
1808YA250102KXRSP
1808YA250102KXRSP
Gamintojai: Knowles Syfer
apibūdinimas: CAP CER 1000PF 250V X7R 1808
Sandelyje: 73549 pcs
parsisiųsti: 1808YA250102KXRSP.pdf
RFQ
1808YA250102KXRSY2
1808YA250102KXRSY2
Gamintojai: Knowles Syfer
Sandelyje: 78226 pcs
parsisiųsti: 1808YA250102KXRSY2.pdf
RFQ
1808YA250102KCTSP
1808YA250102KCTSP
apibūdinimas: CAP CER 1000PF 250V C0G/NP0 1808