1808YA250102JCRSPU
Knowles SyferKnowles Syfer
1808YA250102JCRSPU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1808YA250102JCRSPU
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 1000PF 250V C0G/NP0 1808
Duomenų lapai: 1808YA250102JCRSPU.pdf
  • Pranešimas
1808YA250102JCRSPU specifikacijos
Dalies numeris 1808YA250102JCRSPU Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 1000PF 250V C0G/NP0 1808 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 98682 pcs Duomenų lapas 1808YA250102JCRSPU.pdf
Įtampa - Įvertinta 250V Tolerancija ±5%
Storis (maks.) 0.079" (2.00mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0 (1B)
Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Serija FlexiCap™
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1808 (4520 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 1000pF ±5% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1808 (4520 Metric)
Talpa 1000pF Programos Boardflex Sensitive
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
1808YA250102JXRSP
1808YA250102JXRSP
Gamintojai: Knowles Syfer
apibūdinimas: CAP CER 1000PF 250V X7R 1808
Sandelyje: 64041 pcs
parsisiųsti: 1808YA250102JXRSP.pdf
RFQ
1808YA250102JCRSP
1808YA250102JCRSP
Gamintojai: Knowles Syfer
apibūdinimas: CAP CER 1000PF 250V C0G/NP0 1808