1808Y6K00121KXR
Knowles SyferKnowles Syfer
1808Y6K00121KXR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1808Y6K00121KXR
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 120PF 6KV X7R 1808
Duomenų lapai: 1.1808Y6K00121KXR.pdf2.1808Y6K00121KXR.pdf
  • Pranešimas
1808Y6K00121KXR specifikacijos
Dalies numeris 1808Y6K00121KXR Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 120PF 6KV X7R 1808 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 150723 pcs Duomenų lapas 1.1808Y6K00121KXR.pdf2.1808Y6K00121KXR.pdf
Įtampa - Įvertinta 6000V (6kV) Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.079" (2.00mm) Temperatūros koeficientas X7R (2R1)
Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Serija FlexiCap™
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1808 (4520 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 120pF ±10% 6000V (6kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1808 (4520 Metric)
Talpa 120pF Programos Boardflex Sensitive