1808Y5K04P70BCR
Knowles SyferKnowles Syfer
1808Y5K04P70BCR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1808Y5K04P70BCR
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 4.7PF 5KV C0G/NP0 1808
Duomenų lapai: 1.1808Y5K04P70BCR.pdf2.1808Y5K04P70BCR.pdf
  • Pranešimas
1808Y5K04P70BCR specifikacijos
Dalies numeris 1808Y5K04P70BCR Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 4.7PF 5KV C0G/NP0 1808 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 75172 pcs Duomenų lapas 1.1808Y5K04P70BCR.pdf2.1808Y5K04P70BCR.pdf
Įtampa - Įvertinta 5000V (5kV) Tolerancija ±0.1pF
Storis (maks.) 0.079" (2.00mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Serija FlexiCap™
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1808 (4520 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Soft Termination
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 4.7pF ±0.1pF 5000V (5kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 1808 (4520 Metric)
Talpa 4.7pF Programos Boardflex Sensitive