1808Y3K04P70BCT
Knowles SyferKnowles Syfer
1808Y3K04P70BCT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1808Y3K04P70BCT
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 4.7PF 3KV C0G/NP0 1808
Duomenų lapai: 1.1808Y3K04P70BCT.pdf2.1808Y3K04P70BCT.pdf
  • Pranešimas
1808Y3K04P70BCT specifikacijos
Dalies numeris 1808Y3K04P70BCT Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 4.7PF 3KV C0G/NP0 1808 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 54164 pcs Duomenų lapas 1.1808Y3K04P70BCT.pdf2.1808Y3K04P70BCT.pdf
Įtampa - Įvertinta 3000V (3kV) Tolerancija ±0.1pF
Storis (maks.) 0.079" (2.00mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Serija FlexiCap™
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1808 (4520 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 4.7pF ±0.1pF 3000V (3kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 1808 (4520 Metric)
Talpa 4.7pF Programos Boardflex Sensitive