1808Y3K00561KNT
Knowles SyferKnowles Syfer
1808Y3K00561KNT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1808Y3K00561KNT
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Duomenų lapai: 1808Y3K00561KNT.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
1808Y3K00561KNT specifikacijos
Dalies numeris 1808Y3K00561KNT Gamintojas Knowles Syfer
Galimas kiekis 82958 pcs Duomenų lapas 1808Y3K00561KNT.pdf
Įtampa - Įvertinta 3000V (3kV) Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.079" (2.00mm) Temperatūros koeficientas X8R
Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Serija FlexiCap™
Reitingai - Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė 1808 (4520 Metric) Kiti vardai 1608-1447-6
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Soft Termination, High Temperature Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 560pF ±10% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor X8R 1808 (4520 Metric) Talpa 560pF