1808Y3K00470GCT
Knowles SyferKnowles Syfer
1808Y3K00470GCT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1808Y3K00470GCT
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 47PF 3KV C0G/NP0 1808
Duomenų lapai: 1.1808Y3K00470GCT.pdf2.1808Y3K00470GCT.pdf
  • Pranešimas
1808Y3K00470GCT specifikacijos
Dalies numeris 1808Y3K00470GCT Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 47PF 3KV C0G/NP0 1808 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 84054 pcs Duomenų lapas 1.1808Y3K00470GCT.pdf2.1808Y3K00470GCT.pdf
Įtampa - Įvertinta 3000V (3kV) Tolerancija ±2%
Storis (maks.) 0.079" (2.00mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Serija FlexiCap™
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1808 (4520 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 47pF ±2% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 1808 (4520 Metric)
Talpa 47pF Programos Boardflex Sensitive