1808Y2K50821KXR
Knowles SyferKnowles Syfer
1808Y2K50821KXR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1808Y2K50821KXR
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 820PF 2.5KV X7R 1808
Duomenų lapai: 1.1808Y2K50821KXR.pdf2.1808Y2K50821KXR.pdf
  • Pranešimas
1808Y2K50821KXR specifikacijos
Dalies numeris 1808Y2K50821KXR Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 820PF 2.5KV X7R 1808 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 151314 pcs Duomenų lapas 1.1808Y2K50821KXR.pdf2.1808Y2K50821KXR.pdf
Įtampa - Įvertinta 2500V (2.5kV) Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.079" (2.00mm) Temperatūros koeficientas X7R (2R1)
Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Serija FlexiCap™
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1808 (4520 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 820pF ±10% 2500V (2.5kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1808 (4520 Metric)
Talpa 820pF Programos Boardflex Sensitive