1808Y2K00182MXR
Knowles SyferKnowles Syfer
1808Y2K00182MXR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1808Y2K00182MXR
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 1800PF 2KV X7R 1808
Duomenų lapai: 1.1808Y2K00182MXR.pdf2.1808Y2K00182MXR.pdf
  • Pranešimas
1808Y2K00182MXR specifikacijos
Dalies numeris 1808Y2K00182MXR Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 1800PF 2KV X7R 1808 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 147393 pcs Duomenų lapas 1.1808Y2K00182MXR.pdf2.1808Y2K00182MXR.pdf
Įtampa - Įvertinta 2000V (2kV) Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.079" (2.00mm) Temperatūros koeficientas X7R (2R1)
Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Serija FlexiCap™
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1808 (4520 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 1800pF ±20% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1808 (4520 Metric)
Talpa 1800pF Programos Boardflex Sensitive