1808Y1K50180FCR
Knowles SyferKnowles Syfer
1808Y1K50180FCR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1808Y1K50180FCR
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 18PF 1.5KV C0G/NP0 1808
Duomenų lapai: 1.1808Y1K50180FCR.pdf2.1808Y1K50180FCR.pdf
  • Pranešimas
1808Y1K50180FCR specifikacijos
Dalies numeris 1808Y1K50180FCR Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 18PF 1.5KV C0G/NP0 1808 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 76268 pcs Duomenų lapas 1.1808Y1K50180FCR.pdf2.1808Y1K50180FCR.pdf
Įtampa - Įvertinta 1500V (1.5kV) Tolerancija ±1%
Storis (maks.) 0.079" (2.00mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0 (1B)
Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Serija FlexiCap™
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1808 (4520 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 18pF ±1% 1500V (1.5kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1808 (4520 Metric)
Talpa 18pF Programos Boardflex Sensitive