1808Y1K00560JFR
Knowles SyferKnowles Syfer
1808Y1K00560JFR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1808Y1K00560JFR
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 56PF 1KV C0G/NP0 1808
Duomenų lapai: 1808Y1K00560JFR.pdf
  • Pranešimas
1808Y1K00560JFR specifikacijos
Dalies numeris 1808Y1K00560JFR Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 56PF 1KV C0G/NP0 1808 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 103936 pcs Duomenų lapas 1808Y1K00560JFR.pdf
Įtampa - Įvertinta 1000V (1kV) Tolerancija ±5%
Storis (maks.) 0.079" (2.00mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Serija FlexiCap™
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1808 (4520 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Soft Termination, High Temperature
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 56pF ±5% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 1808 (4520 Metric)
Talpa 56pF Programos High Reliability, Boardflex Sensitive