1808Y0630103JDR
Knowles SyferKnowles Syfer
1808Y0630103JDR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1808Y0630103JDR
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 10000PF 63V X7R 1808
Duomenų lapai: 1808Y0630103JDR.pdf
  • Pranešimas
1808Y0630103JDR specifikacijos
Dalies numeris 1808Y0630103JDR Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 10000PF 63V X7R 1808 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 88206 pcs Duomenų lapas 1808Y0630103JDR.pdf
Įtampa - Įvertinta 63V Tolerancija ±5%
Storis (maks.) 0.079" (2.00mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Serija FlexiCap™
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1808 (4520 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Soft Termination, High Temperature
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 10000pF ±5% 63V Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric)
Talpa 10000pF Programos High Reliability, Boardflex Sensitive