1808Y0160273MXR
Knowles SyferKnowles Syfer
1808Y0160273MXR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1808Y0160273MXR
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 0.027UF 16V X7R 1808
Duomenų lapai: 1.1808Y0160273MXR.pdf2.1808Y0160273MXR.pdf
  • Pranešimas
1808Y0160273MXR specifikacijos
Dalies numeris 1808Y0160273MXR Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 0.027UF 16V X7R 1808 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 157515 pcs Duomenų lapas 1.1808Y0160273MXR.pdf2.1808Y0160273MXR.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.079" (2.00mm) Temperatūros koeficientas X7R (2R1)
Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Serija FlexiCap™
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1808 (4520 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Soft Termination
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 0.027µF ±20% 16V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1808 (4520 Metric)
Talpa 0.027µF Programos Boardflex Sensitive