1808JA250560GCTSP
Knowles SyferKnowles Syfer
1808JA250560GCTSP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1808JA250560GCTSP
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 56PF 250V C0G/NP0 1808
Duomenų lapai: 1808JA250560GCTSP.pdf
  • Pranešimas
1808JA250560GCTSP specifikacijos
Dalies numeris 1808JA250560GCTSP Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 56PF 250V C0G/NP0 1808 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 81826 pcs Duomenų lapas 1808JA250560GCTSP.pdf
Įtampa - Įvertinta 250V Tolerancija ±2%
Storis (maks.) 0.079" (2.00mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0 (1B)
Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Serija -
Reitingai X2 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1808 (4520 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 56pF ±2% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1808 (4520 Metric)
Talpa 56pF Programos Safety