1808JA250330JCTSPU
Knowles SyferKnowles Syfer
1808JA250330JCTSPU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1808JA250330JCTSPU
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 33PF 250V C0G/NP0 1808
Duomenų lapai: 1808JA250330JCTSPU.pdf
  • Pranešimas
1808JA250330JCTSPU specifikacijos
Dalies numeris 1808JA250330JCTSPU Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 33PF 250V C0G/NP0 1808 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 96763 pcs Duomenų lapas 1808JA250330JCTSPU.pdf
Įtampa - Įvertinta 250V Tolerancija ±5%
Storis (maks.) 0.079" (2.00mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0 (1B)
Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1808 (4520 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 33pF ±5% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1808 (4520 Metric)
Talpa 33pF Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
1808JA250330JCTSY2
1808JA250330JCTSY2
Gamintojai: Knowles Syfer
apibūdinimas: CAP CER 33PF 250V C0G/NP0 1808
Sandelyje: 78353 pcs
parsisiųsti: 1808JA250330JCTSY2.pdf
RFQ
1808JA250330JCTSP
1808JA250330JCTSP
Gamintojai: Knowles Syfer