1808JA250182JXTSPU
Knowles SyferKnowles Syfer
1808JA250182JXTSPU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1808JA250182JXTSPU
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 1800PF 250V X7R 1808
Duomenų lapai: 1808JA250182JXTSPU.pdf
  • Pranešimas
1808JA250182JXTSPU specifikacijos
Dalies numeris 1808JA250182JXTSPU Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 1800PF 250V X7R 1808 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 86124 pcs Duomenų lapas 1808JA250182JXTSPU.pdf
Įtampa - Įvertinta 250V Tolerancija ±5%
Storis (maks.) 0.079" (2.00mm) Temperatūros koeficientas X7R (2R1)
Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1808 (4520 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 1800pF ±5% 250V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1808 (4520 Metric)
Talpa 1800pF Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
1808JA250182JXRSPU
1808JA250182JXRSPU
Gamintojai: Knowles Syfer
apibūdinimas: CAP CER 1800PF 250V X7R 1808
Sandelyje: 82543 pcs
parsisiųsti: 1808JA250182JXRSPU.pdf
RFQ
1808JA250182JXTSP
1808JA250182JXTSP
Gamintojai: Knowles Syfer