1808J6K04P70CCT
Knowles SyferKnowles Syfer
1808J6K04P70CCT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1808J6K04P70CCT
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 4.7PF 6KV C0G/NP0 1808
Duomenų lapai: 1.1808J6K04P70CCT.pdf2.1808J6K04P70CCT.pdf
  • Pranešimas
1808J6K04P70CCT specifikacijos
Dalies numeris 1808J6K04P70CCT Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 4.7PF 6KV C0G/NP0 1808 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 68121 pcs Duomenų lapas 1.1808J6K04P70CCT.pdf2.1808J6K04P70CCT.pdf
Įtampa - Įvertinta 6000V (6kV) Tolerancija ±0.25pF
Storis (maks.) 0.079" (2.00mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0 (1B)
Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1808 (4520 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 4.7pF ±0.25pF 6000V (6kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1808 (4520 Metric)
Talpa 4.7pF Programos General Purpose