1808J5000153KDR
Knowles SyferKnowles Syfer
1808J5000153KDR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1808J5000153KDR
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 0.015UF 500V X7R 1808
Duomenų lapai: 1808J5000153KDR.pdf
  • Pranešimas
1808J5000153KDR specifikacijos
Dalies numeris 1808J5000153KDR Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 0.015UF 500V X7R 1808 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 84448 pcs Duomenų lapas 1808J5000153KDR.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.079" (2.00mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1808 (4520 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos High Temperature
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 0.015µF ±10% 500V Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric)
Talpa 0.015µF Programos High Reliability