1808J1K20391FCT
Knowles SyferKnowles Syfer
1808J1K20391FCT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1808J1K20391FCT
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 390PF 1.2KV C0G/NP0 1808
Duomenų lapai: 1.1808J1K20391FCT.pdf2.1808J1K20391FCT.pdf
  • Pranešimas
1808J1K20391FCT specifikacijos
Dalies numeris 1808J1K20391FCT Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 390PF 1.2KV C0G/NP0 1808 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 49160 pcs Duomenų lapas 1.1808J1K20391FCT.pdf2.1808J1K20391FCT.pdf
Įtampa - Įvertinta 1200V (1.2kV) Tolerancija ±1%
Storis (maks.) 0.079" (2.00mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0 (1B)
Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1808 (4520 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 390pF ±1% 1200V (1.2kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1808 (4520 Metric)
Talpa 390pF Programos General Purpose