1808J0250680JFR
Knowles SyferKnowles Syfer
Knowles Syfer
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1808J0250680JFR
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 68PF 25V C0G/NP0 1808
Duomenų lapai: 1808J0250680JFR.pdf
  • Pranešimas
1808J0250680JFR specifikacijos
Dalies numeris 1808J0250680JFR Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 68PF 25V C0G/NP0 1808 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 138655 pcs Duomenų lapas 1808J0250680JFR.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - Įvertinta 25V
Tolerancija 68pF Storis (maks.) C0G, NP0
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Serija - RoHS statusas -
Srauto srovė - žemas dažnis High Reliability, Automotive Reitingai -
Polarizacija 1808 (4520 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks Gamintojo kodas 1808J0250680JFR
Švino stilius 0.079" (2.00mm) Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Epoxy Mountable, High Temperature Gedimo greitis -
Išplėstas aprašymas 68pF ±5% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1808 (4520 Metric) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±5%
apibūdinimas CAP CER 68PF 25V C0G/NP0 1808