1808J0250472FFR
Knowles SyferKnowles Syfer
1808J0250472FFR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1808J0250472FFR
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 4700PF 25V C0G/NP0 1808
Duomenų lapai: 1808J0250472FFR.pdf
  • Pranešimas
1808J0250472FFR specifikacijos
Dalies numeris 1808J0250472FFR Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 4700PF 25V C0G/NP0 1808 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 57813 pcs Duomenų lapas 1808J0250472FFR.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±1%
Storis (maks.) 0.079" (2.00mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1808 (4520 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos High Temperature
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 4700pF ±1% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1808 (4520 Metric)
Talpa 4700pF Programos High Reliability