1808J0250271JFR
Knowles SyferKnowles Syfer
1808J0250271JFR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1808J0250271JFR
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 270PF 25V C0G/NP0 1808
Duomenų lapai: 1808J0250271JFR.pdf
  • Pranešimas
1808J0250271JFR specifikacijos
Dalies numeris 1808J0250271JFR Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 270PF 25V C0G/NP0 1808 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 128873 pcs Duomenų lapas 1808J0250271JFR.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±5%
Storis (maks.) 0.079" (2.00mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1808 (4520 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 270pF ±5% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1808 (4520 Metric)
Talpa 270pF Programos High Reliability