1808J0160270MDR
Knowles SyferKnowles Syfer
1808J0160270MDR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1808J0160270MDR
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 27PF 16V X7R 1808
Duomenų lapai: 1808J0160270MDR.pdf
  • Pranešimas
1808J0160270MDR specifikacijos
Dalies numeris 1808J0160270MDR Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 27PF 16V X7R 1808 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 125502 pcs Duomenų lapas 1808J0160270MDR.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.079" (2.00mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1808 (4520 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos High Temperature
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 27pF ±20% 16V Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric)
Talpa 27pF Programos High Reliability