1808J0100101JXT
Knowles SyferKnowles Syfer
Knowles Syfer
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1808J0100101JXT
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 1808
Duomenų lapai: 1808J0100101JXT.pdf
  • Pranešimas
1808J0100101JXT specifikacijos
Dalies numeris 1808J0100101JXT Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 1808 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 221152 pcs Duomenų lapas 1808J0100101JXT.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - Įvertinta 10V
Tolerancija 100pF Storis (maks.) X7R (2R1)
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Serija - RoHS statusas Tape & Reel (TR)
Reitingai AEC-Q200 Polarizacija 1808 (4520 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
Gamintojo kodas 1808J0100101JXT Švino stilius 0.079" (2.00mm)
Aukštis - sėdi (maks.) - Gedimo greitis -
Išplėstas aprašymas 100pF ±5% 10V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1808 (4520 Metric) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±5%