1410Y1000102MCRE03
Knowles SyferKnowles Syfer
1410Y1000102MCRE03 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1410Y1000102MCRE03
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 1000PF 100V C0G/NP0 1410
Duomenų lapai: 1410Y1000102MCRE03.pdf
  • Pranešimas
1410Y1000102MCRE03 specifikacijos
Dalies numeris 1410Y1000102MCRE03 Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 1000PF 100V C0G/NP0 1410 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 67799 pcs Duomenų lapas 1410Y1000102MCRE03.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.079" (2.00mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0 (1B)
Dydis / Matmenys 0.142" L x 0.098" W (3.60mm x 2.50mm) Serija FlexiCap™
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1410 (3727 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Low ESL (X2Y), Soft Termination
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 1000pF ±20% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1410 (3727 Metric)
Talpa 1000pF Programos Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive