1210Y1K50221FCR
Knowles SyferKnowles Syfer
1210Y1K50221FCR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1210Y1K50221FCR
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 220PF 1.5KV C0G/NP0 1210
Duomenų lapai: 1.1210Y1K50221FCR.pdf2.1210Y1K50221FCR.pdf
  • Pranešimas
1210Y1K50221FCR specifikacijos
Dalies numeris 1210Y1K50221FCR Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 220PF 1.5KV C0G/NP0 1210 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 72138 pcs Duomenų lapas 1.1210Y1K50221FCR.pdf2.1210Y1K50221FCR.pdf
Įtampa - Įvertinta 1500V (1.5kV) Tolerancija ±1%
Storis (maks.) 0.079" (2.00mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0 (1B)
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija FlexiCap™
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1210 (3225 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 220pF ±1% 1500V (1.5kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1210 (3225 Metric)
Talpa 220pF Programos Boardflex Sensitive