1210Y0503P90CAR
Knowles SyferKnowles Syfer
1210Y0503P90CAR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1210Y0503P90CAR
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 3.9PF 50V C0G/NP0 1210
Duomenų lapai: 1.1210Y0503P90CAR.pdf2.1210Y0503P90CAR.pdf
  • Pranešimas
1210Y0503P90CAR specifikacijos
Dalies numeris 1210Y0503P90CAR Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 3.9PF 50V C0G/NP0 1210 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 52788 pcs Duomenų lapas 1.1210Y0503P90CAR.pdf2.1210Y0503P90CAR.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±0.25pF
Storis (maks.) 0.079" (2.00mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0 (1B)
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija FlexiCap™
Reitingai AEC-Q200 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1210 (3225 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Soft Termination
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 3.9pF ±0.25pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1210 (3225 Metric)
Talpa 3.9pF Programos Automotive, Boardflex Sensitive