1210Y0500332MXR
Knowles SyferKnowles Syfer
1210Y0500332MXR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1210Y0500332MXR
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 3300PF 50V X7R 1210
Duomenų lapai: 1.1210Y0500332MXR.pdf2.1210Y0500332MXR.pdf
  • Pranešimas
1210Y0500332MXR specifikacijos
Dalies numeris 1210Y0500332MXR Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 3300PF 50V X7R 1210 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 173531 pcs Duomenų lapas 1.1210Y0500332MXR.pdf2.1210Y0500332MXR.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.079" (2.00mm) Temperatūros koeficientas X7R (2R1)
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija FlexiCap™
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1210 (3225 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Soft Termination
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 3300pF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1210 (3225 Metric)
Talpa 3300pF Programos Boardflex Sensitive