1210Y0250563KDR
Knowles SyferKnowles Syfer
1210Y0250563KDR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1210Y0250563KDR
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 0.056UF 25V X7R 1210
Duomenų lapai: 1210Y0250563KDR.pdf
  • Pranešimas
1210Y0250563KDR specifikacijos
Dalies numeris 1210Y0250563KDR Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 0.056UF 25V X7R 1210 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 100189 pcs Duomenų lapas 1210Y0250563KDR.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.079" (2.00mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija FlexiCap™
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1210 (3225 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Soft Termination, High Temperature
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 0.056µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric)
Talpa 0.056µF Programos High Reliability, Boardflex Sensitive