1210Y0250562MDT
Knowles SyferKnowles Syfer
1210Y0250562MDT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1210Y0250562MDT
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 5600PF 25V X7R 1210
Duomenų lapai: 1210Y0250562MDT.pdf
  • Pranešimas
1210Y0250562MDT specifikacijos
Dalies numeris 1210Y0250562MDT Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 5600PF 25V X7R 1210 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 101349 pcs Duomenų lapas 1210Y0250562MDT.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.079" (2.00mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija FlexiCap™
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1210 (3225 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Soft Termination, High Temperature
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 5600pF ±20% 25V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric)
Talpa 5600pF Programos High Reliability, Boardflex Sensitive