1210Y0250472FFR
Knowles SyferKnowles Syfer
1210Y0250472FFR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1210Y0250472FFR
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 4700PF 25V C0G/NP0 1210
Duomenų lapai: 1210Y0250472FFR.pdf
  • Pranešimas
1210Y0250472FFR specifikacijos
Dalies numeris 1210Y0250472FFR Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 4700PF 25V C0G/NP0 1210 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 34650 pcs Duomenų lapas 1210Y0250472FFR.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±1%
Storis (maks.) 0.079" (2.00mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija FlexiCap™
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1210 (3225 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Soft Termination, High Temperature
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 4700pF ±1% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1210 (3225 Metric)
Talpa 4700pF Programos High Reliability, Boardflex Sensitive